Sposób na kuchennego kleptomana

Brudny kubekMoże to co powiemy nie będzie zbyt subtelne, ale szlag człowieka trafia gdy przychodzi rano do pracy i widzi swój kubek na czyimś biurku. W dodatku do połowy pełen wczorajszej kawy. Albo po powrocie z urlopu możemy obserwować rozwój pleśni i obcych form życia, a przecież umyty kubek schowaliśmy przed wyjazdem do kuchennej szafki. Jeśli wymienione scenki nie są wam obce, mamy nowy sposób jak uchronić kubek przed podpierniczeniem. Używaj brudnego kubka. A jak dokładnie dowiesz się po kliknięciu.

Na początek sprostowanie: nie mówimy o nie myciu kubka w ogóle. Jasne że masz go myć, jeśli nie chcesz mieszać herbaty z fusami z porannej kawy. Chodzi o partyzanckie podejście do biurowych sprzętów kuchennych, zrób zwód, wprowadź dezinformację wśród wrogich jednostek i kup sobie Brudny kubek. Tak, dobrze widzisz, ten kubek nawet po umyciu wygląda odpychająco. Jest mało atrakcyjny, nie posiada sentymentalnych ozdób, a mimo to rozpoznasz go z daleka. Będzie wiernie czekał jak pies, tam gdzie go zostawiłeś. Sam się obroni przed chciwą ręką kolegów. Broń totalna przeciwko kubkowym kleptomanom.

Brudny kubek

Jeśli nadal nie jesteś przekonany powiemy, że ma 100% skuteczności również w warunkach domowych. Jeśli kiedykolwiek usłyszysz, że taki syf to możesz sobie sam zmywać i nikt nie chciałby pić z twojego kubka to znaczy że osiągnąłeś sukces. Kubek jest tylko Twój. Dobra robota.

Gadżet można kupić tutaj: Brudny kubek

Zobacz podobne wpisy:

  1. Kubek obiektyw
  2. Clocky – niezawodny budzik
  3. 17 oryginalnych wieszaków – czyli odrobina stylu na ścianie
  4. Ogon do iPhone
  5. Nowy design karty miejskiej

Tagi:
Kategorie: Design, Gadżety, nowości

Zostaw komentarz