Archiwum dla kategorii: ‘Gadżety’

Przeglądasz teraz archiwum kategorii Gadżety .

Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 2

Zapraszamy do zapoznania się z drugą częścią artykułu na temat gadżetów, które mogą Wam się przydać podczas roku szkolnego.

Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 2

Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 1

Już za tydzień szkoła. Jedni z was pewnie nie mogą doczekać się spotkania ze starymi znajomymi, inni korzystają z ostatnich dni wakacji. Ale nie ma co się wykręcać, od poniedziałku trzeba będzie wstawać skoro świt i uczyć się pilnie od wieczora do rana. Oto kilka upominków które umilą szkolną codzienność i przydadzą się  licealistom od poniedziałku do piątku, a może także w miłe weekendy. Budzik który wyciągnie z łóżka nawet leniwca http://4gift.pl/tocky-uciekajacy-budzik.html Clockiego pewnie już znacie, to jego młodszy brat. [...]

Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 1

Czas nie goni nas czyli kilka stylowych zegarów

Nadal mamy lato, nadal mamy czas na wakacje, urlop i słodkie lenistwo. Nie trzeba wstawać rano, biec na autobus i kombinować nowej wymówki czemu jesteśmy taaak spóźnieni. Mamy czas. Dzisiaj w wersji stylowej.

Czas nie goni nas czyli kilka stylowych zegarów

Zestaw plażowo-rekreacyjny

Świat dzieli się na tych co leżakują w cieniu i miłośników aktywnego spędzania czasu. Ale w takie upały jak dziś (35 stopni !!) nawet największy miłośnik smażenia się na ręczniku wpełznie do wody. Dziś mamy dla was, jak sam tytuł mówi zestaw plażowo-rekreacyjny. Czyli kilka gadżetów przydatnych nie tylko nad wodą.

Zestaw plażowo-rekreacyjny

Ja mam serce z lodu, ty masz zamrożony mózg – najciekawsze foremki do lodu w tym sezonie

Wyjrzyj przez okno, potem znów na ten tekst, znów w okno, znów na tekst. Jak by nie patrzeć w momencie publikacji tego tekstu jest lato. A jak lato to imprezy, drinki z palemkami i szklanki wypełnione kostkami lodu. Testując, mrożąc i mieszając w szklankach przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych kształtów kostek lodu na te wakacje.

Ja mam serce z lodu, ty masz zamrożony mózg – najciekawsze foremki do lodu w tym sezonie

Stojak na butelkę – lasso

Pamiętacie łańcuchowy stojak na wino? Oto jego druga, nowsza odsłona. Tym razem mamy do czynienia z lekkim, miękkim designem. Stojak delikatnie układa się na stole, jak gdyby zwieszając się z szyjki trzymanej butelki. Z resztą zobaczcie sami.

Stojak na butelkę – lasso

Snab Vibe – recenzja

Pamiętacie jak opisywaliśmy głośnik-tubę do iPhona? Cóż, tamten miał tylko jedno zastosowanie. Dziś mamy dla Was mały (ale rozmiar się nie liczy ) głośnik o wielkich możliwościach. A co on takiego robi? Wibruje i w tym właśnie drzemie jego siła.

Snab Vibe - recenzja

Pikselowy zegar

Kto w dzisiejszych czasach nie zna grafiki komputerowej. Na dobrą sprawę, towarzyszy nam na każdym kroku: retuszowane zdjęcia w gazetach, komputerowe efekty specjalne w filmach, gry w komórce. Jeśli tak jak i my kochacie piksele z których zbudowany jest wirtualny świat, oto zegar na który czekaliście.

Pikselowy zegar

Maska Anonymous

Słyszeliście o Anonimowych? Jeżeli nie to chyba ostatnie kilka dni spędziliście pod kloszem odcięci od wszelkich informacji. Szczególnie głośno zrobiło się o nich w naszym kraju po atakach na rządowe strony.

Maska Anonymous

Sposób na kuchennego kleptomana

Może to co powiemy nie będzie zbyt subtelne, ale szlag człowieka trafia gdy przychodzi rano do pracy i widzi swój kubek na czyimś biurku. W dodatku do połowy pełen wczorajszej kawy. Albo po powrocie z urlopu możemy obserwować rozwój pleśni i obcych form życia, a przecież umyty kubek schowaliśmy przed wyjazdem do kuchennej szafki. Jeśli wymienione scenki nie są wam obce, mamy nowy sposób jak uchronić kubek przed podpierniczeniem. Używaj brudnego kubka. A jak dokładnie dowiesz się po kliknięciu.

Sposób na kuchennego kleptomana