Jednorazowy kieliszek

Jednorazowe kieliszkiMieliście kiedyś chęć spróbować wina, a nie chcieliście kupować całej butelki? Oto konkurencja dla popularnych „małpek”, czyli mini butelek oferujących próbki w tradycyjny sposób. Przyzwyczajeni do klasycznego designu alkoholowych próbek nie poszukujemy nowego rozwiązania. Jednak pojawił się ktoś kto odmienił nasze spojrzenie na degustację.

Brytyjczyk James Nash wynalazł bijące popularność jednorazowe kieliszki z winem, zamknięte niczym jogurt folią zachowującą świeżość i zabezpieczającą przed przypadkowym rozlaniem.

Już sobie wyobrażam imprezę plenerową gdy każdy według potrzeb i gustu sączy piwo lub wino i nie ma problemu z dostępnością. Gdy mężczyźni bez mrugnięcia okiem proponują wybór wina swoim partnerkom a te maja niewątpliwą okazje kosztować nawet kilku kieliszków różnych marek. A co najlepsze, kieliszki można bez żalu wyrzucić do śmietnika! To świetne rozwiązanie aż kusi o wprowadzenie na polski rynek, czy to z okazji jakiejś imprezy czy komercyjnie. Na razie pozostaje nam zazdrośnie spoglądać na wyspy i czekać na przebudzenie rodzimych designerów.

Zobacz podobne wpisy:

  1. O czym będzie
  2. Przenośne biurko

Tagi: , ,
Kategorie: Gadżety

Zostaw komentarz