Babyboom

babyboom - wozek i rowerek w jednymKupowanie niektórych artykułów dziecięcych nie tylko niejednokrotnie jest kosztowne, ale często wydaje się bezcelowe. Dzieci rosną zaskakująco szybko i to, co dla nich kupimy, niestety nie posłuży malcowi zbyt długo ? zwyczajnie po kilku miesiącach wyrośnie, nie ważne czy to śpiochy, buciki czy pierwszy rowerek. Na szczęście, na świecie coraz częściej pojawiają się firmy przyjazne nie tylko maluchom, ale tez ich rodzicom.

Babyboom rewolucjonizuje rynek wózków dziecięcych. To już nie tylko wózek, to mobilny towarzysz dziecka, wspomagający podstawowe etapy rozwoju małego człowieka. Służy jako głęboki wózek dla noworodka, spacerówka dla malca oraz pierwszy wózek dla młodego kolarza. Wystarczy zmieniać części z zestawu i mocować na wielofunkcyjnych nóżkach.

Wiemy jak to jest, wózki, rowerki czy inne przedmioty często zostają w piwnicach ?dla kolejnego dziecka, na później, dla kuzynki bo może tez będzie miała swoje? w myśl zasady ?jeszcze się może przydać?. A na kolejne przedmioty trzeba znów wydać pieniądze. Z Babyboom można latami cieszyć się jednym, wielofunkcyjnym wózkiem. Prosto i przyjemnie.

Zobacz podobne wpisy:

  1. Sushi roller
  2. Przestrzeń do zabawy
  3. Globus workstation
  4. Przyjaciel na biurko
  5. Naklejki na MacBook-a

Tagi: , ,
Kategorie: Design, Gadżety, nowości

Zostaw komentarz