Ja mam serce z lodu, ty masz zamrożony mózg – najciekawsze foremki do lodu w tym sezonie

Wyjrzyj przez okno, potem znów na ten tekst, znów w okno, znów na tekst. Jak by nie patrzeć w momencie publikacji tego tekstu jest lato. A jak lato to imprezy, drinki z palemkami i szklanki wypełnione kostkami lodu. Testując, mrożąc i mieszając w szklankach przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych kształtów kostek lodu na te wakacje.

Słoneczny patrol – czyli w moim drinku grasuje rekin

płetwa rekina formy lodowe

Wrzuć kilka lodowych płetw rekina do szklanki razem z plasterkiem cytryny, zamieszaj i obserwuj jak drapieżnie zataczają koła. Polecamy wielbicielom Słonecznego patrolu, Szczęk i akwarystyki.

Sztuczna szczęka w dwóch odsłonach

Lodowe szczęki

lodowe zęby wampira

Możesz wybrać miedzy lodową szczeną ewidentnie zajumaną sąsiadowi-emerytowi lub wampirzym wyszczerzem dla fanów np. True blood. Obie wersje zapewnią niezapomniane emocje Twoim współimprezowiczom.

Ja mam serce z lodu, ty masz zamrożony mózg

lodowe mózgi

serca formy lodowe

Dla wszystkich zakochanych, porzuconych i właśnie kończących sesję dwie foremki do lodu. Bo w końcu serce i umysł idą w parze. Nietykalnym koleżankom podaj drinki z lodowymi sercami – może przełamiesz tym wreszcie lody. A dla wszystkich po sesji lub nadal zawzięcie z nią walczących – symboliczne zamrożone mózgi.

Driny od Rambo

formy lodowe ak 47

Bomby - formy lodowe

Nawet największy twardziel kina, Rambo nie odmówiłby drinowi z takimi kostkami lodu.  Mały kaliber czyli AK-47 dla wielbicieli klasycznej sieczki i Lodowe Bomby dla pasjonatów mocnego uderzenia.

Wszystkie prezentowane foremki do lodu znajdziesz tutaj: foremki do lodu w cenach od 19 do 34 pln.

Zobacz podobne wpisy:

  1. Jadalne szklanki – Jello
  2. Kamienie do Whiskey
  3. Clocky – niezawodny budzik
  4. NIKE78
  5. Kubek obiektyw

Tagi: , ,
Kategorie: Design, Gadżety, nowości

Zostaw komentarz