Motywujący zegar

Motywujący zegarCzęsto zdarza się tak, że jakieś zadania odkładamy w nieskończoność, aż w końcu o nich zapominamy. Aby tego uniknąć powstało sporo metod to zarządzania zadaniami i jeszcze więcej narzędzi, które mają w tym pomóc.

Chcieliśmy Wam przedstawić gadżet, który jest skutecznym batem na każdego lenia. Z pozoru zegar nie różni się od swoich standardowych poprzedników. Jednak to co w nim najciekawsze to mini notatnik który montujemy tuż obok. Na notatniku zapisujemy zadania jakie mamy do zrobienia i przyporządkowujemy im magnesy w różnych kolorach. Magnesy przyczepiamy do zegara i ustalamy godzinę wykonania zadań. Jeżeli z czymś się nie wyrobimy to wskazówka zegara zacznie nieubłaganie przesuwać zadanie na dalszą godzinę.

Motywujący zegar

Chyba nie muszę Wam tłumaczyć jak można sobie nawarstwić pracę? Taki system ma jeszcze jeden duży atut. Jeśli pracujemy w biurze to nasi współpracownicy widzą czy jesteśmy sumienni i wypełniamy zadania po kolei czy może mamy stertę magnesów przesuwanych co minutę przez wskazówki zegara.

Zegar motywujący

Zegar dla pracusia

Zegar do GTD

Zobacz podobne wpisy:

  1. Zegar winylowy
  2. Ramowy zegar
  3. Otwieracz do piwa dla rowerzystów
  4. Składane krzesełko też może być sexy
  5. iMagnesy na lodówkę

Tagi: ,
Kategorie: Design, Gadżety, nowości

Zostaw komentarz