Łańcuchowy stojak na wino

łańcuchowy stojak na winoNie od dziś wiadomo, że są na tym świecie rzeczy, o których nie śniło się filozofom. Trójkąt Bermudzki, UFO, Wielka Stopa, czy chociażby fakt, że ZUS pomimo nieustającej krytyki nadal ma się dobrze.

Oczywiście, o takich zjawiskach mówi się z przymrużeniem oka, wyłącznie w gronie najbliższych znajomych i obowiązkowo w stanie wskazującym na spożycie czegoś więcej niż kilka dojrzałych jabłek. Da Vinci, Newton, czy nasz rodzimy produkt eksportowy w postaci Pani Słodowskiej-Curie z pewnością przewracają się w grobach słysząć takie historie. W końcu przeczą one podstawowym prawom fizyki! Ale czy prawa nie są po to, by je łamać?

Podążając tropem tej odważnej tezy, przedstawiamy produkt wyjątkowy: Łańcuchowy Stojak na Wino.

Stojak na wino w kształcie łancucha

Ten interesujący dodatek wprowadzi do Twojej kuchni niemały zamęt a Twoich znajomych w permanentne osłupienie. Trunek, wsparty na rachitycznej konstrukcji ze ?zwyczajnego? łańcucha, wyglądać będzie jakby zawisł w powietrzu. Wyobraź sobie czerwone wino lekko pląsające nad powierzchnią kuchennego stołu, lewitujący Tokaj, czy nawet pospolitą butelkę okraszoną czerwoną kartką, która wije się w powietrzu z gracją, na jaką na pewno nie wskazuje jej ciężka zawartość. Tak jest. Na widok takich rewelacji każdy jogin zacznie rezerwować czarter do Indii na najbliższy możliwy termin. Czy jest lepszy sposób, by zaskoczyć swoich najbliższych i ugruntować wśród nich swoją pozycję?

kieliszki do wina

Ten produkt to nie tylko okazja na odświeżenie wyglądu Twojej kuchni. Jest to również doskonały pomysł  na niebanalny prezent. Bo czyż nie wywże na znajomych wrażenia dobre wino podane w towarzystwie naszego stojaka a?la David Copperfield? Chyba nadszedł już czas na teksańską masakrę….stojakiem łańcuchowym.

Łańcuchowy stojak za 59 zł

Zobacz podobne wpisy:

  1. UpStand – stojak na iPad-a
  2. Jednorazowy kieliszek
  3. Prosty alkomat
  4. Rozpikselizowane kredki
  5. Półka na rower

Tagi: , ,
Kategorie: Design, Gadżety, nowości

Zostaw komentarz