Księżyc w pełni w Twoim domu

Księżycowa mataKto z nas nie zapatrzył się kiedyś na księżyc. Kto nie chciał go kiedyś dotknąć. Mamy dla was galerię gadżetów zainspirowanych właśnie Ziemskim satelitą. Kosmiczne to mało powiedziane.

Księżycowa poducha

Pewnie kojarzycie modne ostatnio poduchy do leżenia? To tak naprawdę wielkie siedziska wypełnione granulatem (jak w przypadku produktów firmy miuki.pl). Nowoczesne i designerskie, można je spotkać niemal na całym świecie. Dziś zgodnie z tematem naszego satelity – księżycowa poducha, zresztą sami zobaczcie.

Ma ok 150 centymetrów średnicy i genialny nadruk: zdjęcie Księżyca (lub opcjonalnie Ziemi) w super rozdzielczości. Gratka dla romantyczek, astronomów i astrologów.

Światło Księżyca

Japoński designer Eisuke Tachikawa, gdy zobaczył największą od 18 lat pełnię księżyca, był tak zachwycony jej światłem, że postanowił zrobić niecodzienną, ale piękną lampę. Jej powłoka to doskonała replika 3D powierzchni księżyca, stworzona na podstawie zdjęć sztucznego satelity Kaguya. Światło nadają umieszczone wewnątrz lampki LED. Wrażenie: jakby trzymać w dłoniach prawdziwy księżyc.

Światło księżycaŚwiatło księżycaŚwiatło księżyca

Ciemna i jasna strona księżyca

Obie strony to jak by nie powiedzieć dywany. Ale jakie!

Ciemna Strona Księżyca to dywan specjalnie zaprojektowany dla firmy Vorwork. Wszedł w skład limitowanej kolekcji prezentowanej z okazji 40lecia lądowania na księżycu. Wykonany w kolorze czarnym (antracyt) posiada kratery/dziury wycięte techniką laserową. Szerokość: 200 cm.

Równie ciekawa jest Jasna Strona: dywan tkany ręcznie we Francji ze 100% wełny. Marne 3 000.00 EURO, o tutaj.

Zobacz podobne wpisy:

  1. Myszka od Porsche
  2. Bombowa lampa
  3. Naklejki na MacBook-a
  4. Cablebox – porządek w kablach
  5. Półka na rower

Tagi: , ,
Kategorie: Design

Zostaw komentarz