Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 2

Zapraszamy do zapoznania się z drugą częścią artykułu na temat gadżetów, które mogą Wam się przydać podczas roku szkolnego.

Mały drobiazg dla ozdoby

Świecące sznurówki

http://4gift.pl/swiecace-sznurowki.html

Nie zawsze jest jak się wyróżnić z tłumu. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na super plecak, ciuchy najnowszej kolekcji czy odjechane telefony. Od dawna już prostym sposobem na zaznaczenie swojej oryginalności było założyć kolorowe sznurówki. Dziś dostajecie do swoich rąk takie które nie tylko mają fajny kolor ale jeszcze dzięki pokryciu fluorescencyjną farbą świecą w ciemności. Jak wychodzić z tłumu to z klasą i efektami.

Zegar matematyka

Zegar matematyka

http://4gift.pl/zegar-matematyczny.html

Na nim możecie dosłownie liczyć godziny i minuty stracone na wkuwaniu matematyki. W prosty sposób nauczy was że wszystko można liczyć 24h na dobę, może niekoniecznie zrodzi u każdego miłość do matmy, ale na pewno utrwali zdobytą niemałym trudem wiedzę.

Linijka miłośnika napojów kapslowanych

Otwieracz beer rules

http://4gift.pl/otwieracz-beer-rules.html

Niby zwykła linijka a kryje w sobie sprytnie zamontowany otwieracz do butelek. Wiele mówiący napis przypadnie do gustu chyba wszystkim chłopakom z klasy. No i przyda się nie tylko na lekcjach matematyki.

Lodowy mózg – małe zobrazowanie jak można się czuć pod koniec tygodnia

Lodowe mózgi

http://4gift.pl/lodowe-mozgi.html

Po całym tygodniu w szkole pewnie macie dość wszystkiego. Od czasu do czasu potrzebny Wam mały relaks, najlepiej ze szklanką wypełnioną lodem. Dla zobrazowania jak bardzo wasze szare komórki mają dość użyjcie jako kostek lodu mrożonych mózgów. Świetne do wieczornej szklanki coli lub na imprezach ze znajomymi ze szkoły.

W razie wątpliwości zapytaj siłę wyższą

Magiczna kula nr 8

http://4gift.pl/magiczna-kula-nr-8.html

Są takie chwile gdy ręce opadają. Już nie macie siły dodawać ani odejmować, wkuwać odmiany czasowników ani liczyć dni do końca szkoły. W takich przypadkach warto zwrócić się do siły wyższej, tutaj reprezentowanej przez Magiczną Kulę z nr 8. Pytania trudne, egzystencjonalne lub związane z aktualna miłością życia to jej chleb powszedni. Tańsza od wróżki i zawsze pod ręką pomoże w podjęciu każdej trudnej decyzji.

Zobacz podobne wpisy:

  1. Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 1
  2. Czas nie goni nas czyli kilka stylowych zegarów
  3. Pikselowy zegar
  4. Otwieracz do piwa dla rowerzystów
  5. Otwieracz do piwa Ctrl O

Tagi: , , , ,
Kategorie: Design, Gadżety, Geek, nowości

Zostaw komentarz