Kilka rzeczy które umilą powrót do szkoły część 1

Już za tydzień szkoła. Jedni z was pewnie nie mogą doczekać się spotkania ze starymi znajomymi, inni korzystają z ostatnich dni wakacji. Ale nie ma co się wykręcać, od poniedziałku trzeba będzie wstawać skoro świt i uczyć się pilnie od wieczora do rana. Oto kilka upominków które umilą szkolną codzienność i przydadzą się  licealistom od poniedziałku do piątku, a może także w miłe weekendy.

Budzik który wyciągnie z łóżka nawet leniwca

tocky - uciekający budzik

http://4gift.pl/tocky-uciekajacy-budzik.html

Clockiego pewnie już znacie, to jego młodszy brat. Pozwala na wgranie ulubionej muzyki w formacie mp3, co pomoże złagodzić poranną pobudkę. Wierzcie lub nie, ale w budzeniu jest bardziej skuteczny od wskakującego na łóżko ulubionego psa.

Dodatkowy plus to walka z bałaganem. Im więcej rzeczy wala się po podłodze, tym łatwiej mu schować się wśród nich. Jak to działa? Tocky po włączeniu drzemki zeskakuje z szafki nocnej, turla się gdzieś w kąt po czym włącza budzik. Kto szukał dzwoniącego telefonu nad ranem w stercie ciuchów może sobie wyobrazić jak działa Tocky. Dodajmy jeszcze że spiernicza co i rusz w którąś stronę. Nie znamy jeszcze osoby która mogłaby go zignorować.

Poranek w dobrych rytmach

głośnik wibracyjny SnaB Vibe

http://4gift.pl/glosnik-wibracyjny-snab-vibe.html

Jak już obudził nas Tocky warto by posłuchać muzyki. O ile w domu możecie mieć głośniki nawet o mega mocy, w szkole już o to trudniej. Nie puszczajcie piosenek przez głośniczek w telefonie (bo efekt nie zawsze będzie tak dobry jak tego oczekujecie) tylko podepnijcie Vibe’a. Wystarczy przyczepić go do blatu ławki, szafki czy pudełka po soku by zadziwić wszystkich świetną jakością dźwięku. Dodatkowo możecie zapulsować u nauczyciela fizyki znajomością zagadnień z zakresu przenoszenia wibracji i dźwięku.

Łamanie głowy dla mądrych i tych inteligentnych trochę inaczej

kostka sudoku

http://4gift.pl/kostka-sudoku.htm

Kostka rubika dla blondynek

http://4gift.pl/kostka-rubika-dla-blondynek.html

Dwie wersje popularnej kostki Robika. Tym razem możecie układać ją w logiczną grę sudoku. Świetny sposób na rozgrzanie szarych komórek dla każdego od podstawówki do emerytury.

Ewentualnie możecie „zwiększyć” poziom trudności bawiąc się wersją różową. To już dla miłośników gier logicznych na poziomie niezaawansowanym, osób inteligentnych inaczej lub daltonistów.

Kubek który sam zamiesza napój

Leniwy kubek

http://4gift.pl/leniwy-kubek.html

Ok., macie tyle na głowie że już nie starcza sił na zamieszanie łyżką w kubku. Z pomocą przyjdzie leniwy kubek w którym wystarczy nacisnąć jeden mały guzik i już nawet łyżka Wam nie jest potrzebna. Świetny na poranną kawę gdy nie macie czasu myśleć o mieszaniu 5 razy w lewo i 5 w prawo oraz na wieczorną herbatę przy zakówaniu.

Zobacz podobne wpisy:

  1. Kubek obiektyw
  2. Clocky – niezawodny budzik
  3. Sposób na kuchennego kleptomana
  4. Czas nie goni nas czyli kilka stylowych zegarów
  5. Tuba do iPhone

Tagi: , , , ,
Kategorie: Design, Gadżety, Geek, nowości

Zostaw komentarz