Cablebox – porządek w kablach

CableboxZajrzyj pod biurko. Co widzisz? Pewnie to samo co ja: kable splątane w istny węzeł gordyjski, do tego stopnia że już nie wiadomo co jest od czego, ani gdzie pod tym wszystkim kryje się listwa zasilająca. Podejrzewam że wiele osób, nie ważne jak pedantycznych, cierpi na ten popularny syndrom splątanych kabli. A mogłoby być tak pięknie. Wyobraź sobie krainę prostych rozwiązań, gdzie zawsze jest wolne gniazdko do podpięcia, gdzie na stole nie ma zbędnych papierów a przewody nie leżą splatane na podłodze.

Okazuje się ze to wcale nie jest odległa przyszłość. CableBox firmy Bluelounge – jak na razie rozwiązanie dostępne jest tylko w U.S. ale pokładam głęboką nadzieje w rodzimych designerach ? jak dla mnie mogliby nawet zwyczajnie skopiować CableBoxa. Jak użyć tego tajemniczego pudełka żeby zaprowadzić porządek i wnieść nieco estetyki w naszą przestrzeń?

Wystarczy włożyć do niego listwę, podpiąć kable, nadmierną długość przewodów również schować do środka i ? zamknąć. Nic prostszego. Przypomina to co prawda technikę sprzątania kurzu pod dywan, ale jak wiadomo proste rozwiązania są najskuteczniejsze.

Pudełko dostępne jest w sześciu wariantach kolorystycznych oraz posiada gumową podstawę zapobiegającą ślizganiu. Wymiary to: 240 x 120 x 130mm. Cena: 29.95$. gdyby jeszcze tylko było łatwo dostępne…

CableboxCablebox w akcjiCablebox - kilka sztuk na raz

Zobacz podobne wpisy:

  1. Sztuka z odzysku
  2. Mugen beer – keychain
  3. Prosty alkomat
  4. Antystresowe gadżety
  5. Przyjaciel na biurko

Tagi: ,
Kategorie: Design

Zostaw komentarz