Antystresowe gadżety

Antystresowy robal w akcjiNiezależnie od tego kim jesteśmy i czym się zajmujemy każdy z nas bywa zestresowany. Czy to w szkole, na uczelni przed egzaminem czy w pracy. I mimo ze nieraz aż chce się krzyczeć, byłoby to źle odebrane przez otoczenie. Tak więc zdarza się, że tłumimy emocje, co może mieć opłakane skutki bo chodzimy wtedy niczym bomba z opóźnionym zapłonem.

Istnieje wiele metod na pozbycie się złych emocji: medytacja, ćwiczenia fizyczne, zapalenie papierosa, zapisanie negatywnych emocji na kartce, którą się zagniata, czy wykrzyczenie w ?próżnię?. Istnieje jeszcze jedna możliwość, co najlepsze ? bezpieczna dla zdrowia zarówno osoby zestresowanej jak i osób postronnych. Antystresowe ściskacze.Antystresowy banan

Dostępne w wielu sklepach z gadżetami mogą przybierać kształt piłki, zwierzaka, owocu czy mieć formę abstrakcyjną. Duży wybór wzorów pozwala dopasować ściskacza zarówno do własnych gustów jak i potrzeb. Ogromną ich zaletą jest duża wytrzymałość materiału na nacisk i uszkodzenia mechaniczne. Jest to jeden z niewielu gadżetów o niepodważalnym przeznaczeniu zaprojektowany tylko dla ulżenia współczesnemu człowiekowi. Tutaj tylko człowiek bez wyobraźni nie doceni niemal terapeutycznych właściwości zgniatania, ściskania, deptania i podrzucania, bo przecież każdy nieraz musi zająć czymś ręce.

Antystresowe-warzywaAntystresowy gadżet na USBAntystresowy-robal

Zobacz podobne wpisy:

  1. Jednorazowy kieliszek
  2. Przyjaciel na biurko
  3. Sushi roller
  4. O czym będzie
  5. 10 gadżetów związanych z damskim biustem

Tagi: ,
Kategorie: Gadżety

Zostaw komentarz